Pierwszy dzień lata…

przez Ogrodnicza Obsesja
132 wejścia

Chociaż wcale tak nie planowaliśmy, jakoś wyszło że to właśnie w dzień przesilenia, ten najdłuższy dzień w roku, spotkaliśmy się na działce ze znajomymi z grupy Permakultura Wrocław.

Jaka większa przyjemność, niż świętowanie tego pierwszego, astronomicznego dnia lata w grupie wspaniałych ludzi, zainteresowanych permakulturą, prowadzących lub planujących prowadzić swoje kawałki ziemi w sposób naturalny, rozumiejących mój dziki ogród, od którego ponoć niektórzy mają jeszcze dziksze… Zawsze, ale to zawsze, człowiek czegoś nowego się dowie, wymieni doświadczenia i pozna coś, czego nie znał. Kto by pomyślał, że można fermentować owoce na owocowe kimchi, które jest przepyszne. jak ważna jest rola mrówek w ogrodzie (a jednak!), że można robić ocet z żywokostu i właściwe ze wszystkiego albo że bukszpan w ogniu strzela (tak, strzela!).

Piotr, Kasia&Jaro, Marcela, Patryk, Magda, Kama z Rebel Gardener, Ania, Justyna&Krzysztof – pozdrawiam!

Joanna.

Podobne tematy

0 komentarzy

AgataZ. 22 czerwca 2017 - 09:52

Fajne musialo być spotkanie. No napewno. Pozdrawiam

Odpowiedz
agatek 23 czerwca 2017 - 03:43

Jasne, że fajniej 🙂
pozdrawiam 😀

Odpowiedz

Zostaw komentarz

* Umieszczając komentarz, akceptujesz Politykę Prywatności tej strony.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia jej prawidłowego działania, korzystania z narzędzi marketingowych i analitycznych, zapewniania funkcji społecznościowych oraz systemu komentarzy. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek? Akceptuję Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Polityka Prywatności i Cookies