Home Różności KONKURS z nagrodami: Pokaż swoją domową zieleń!

KONKURS z nagrodami: Pokaż swoją domową zieleń!

by Ogrodnicza Obsesja

13.12.2014: Mam wyniki konkursu.  Bardzo Wam dziękuję za udział. Wybór nie był łatwy, bo wszyscy macie przepiękne rośliny!

W konkursie zwyciężają:

Teresa P. – za zdjęcie czarującego zakątka, pełnego roślin,
Anna M. – za zdjęcie z kaktusem w roli głównej,
Paulina S. – za urzekające zdjęcie bazylii wraz z pejzażem zza okna.

GRATULUJĘ!
Proszę Laureatów o przesłanie mi adresu do wysyłki nagród! 🙂

——————————————————————————————————–
Zaczynamy konkurs, w którym do wygrania trzy spryskiwacze firmy Kwazar dla Was!

Zima to czas, kiedy w ogrodach spowalnia życie, a rośliny z balkonów i tarasów przenosimy do domu do przezimowania. W suchym i ciepłym powietrzu nie zawsze radzą sobie dobrze, niektóre wymagają zraszania czy nawiezienia dolistnego. U mnie teraz właśnie ruszają orchidee, które oprócz nawadniania przez moczenie w wodzie, podlewam w międzyczasie przez lekkie spryskiwanie korzeni powietrznych.

Jeśli więc szukacie dobrego spryskiwacza na teraz, czy na potem, to jest to szansa dla Was! 🙂 Oto kilka informacji o tym produkcie, który można też kupić tutaj: http://sklep.kwazar.com.pl/

Mercury Super 360, dostępny w pojemnościach 0,5l i 1l, jest idealnym urządzeniem do pielęgnacji roślin domowych i balkonowych, zraszania, nawożenia dolistnego, nabłyszczania liści. Innowacyjny system 360° pozwala na aplikację nawet po odwróceniu opryskiwacza do góry dnem.  

Dwustronna pompka (Double Action®) dodatkowo zwiększa wydajność pracy – rozpylenie cieczy następuje zarówno przy naciśnięciu, jak i zwolnieniu dźwigni pompki.

Sprawa jest prosta:
1. Trzeba mieć konto na facebooku i polubić tam nasz fanpage https://www.facebook.com/ogrodniczaobsesja
2. Pod postem ogłaszającym konkurs (który znajdziecie na tymże fanpagu) należy opublikować zdjęcie swoich roślin doniczkowych w domu – pokażcie mi, jak wygląda Wasz pokój, parapet, oranżeria czy kuchnia w roślinach! 
3. Spośród opublikowanych na fb fotografii wybiorę trzy według mnie najciekawsze, ale możecie wysyłać tyle zdjęć, ile chcecie, w różnych konfiguracjach 🙂 

Zapraszam i czekam na Wasze zdjęcia do czwartku, 11 grudnia włącznie! 

Joanna.

Poniżej Regulamin Konkursu.

REGULAMIN
 
Postanowienia ogólne
 1. Organizatorem Konkursu i fundatorem nagród jest Kwazar Corporation Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Chełmońskiego 144, 96-313 Jaktorów, NIP: 529-164-57-08, REGON: 017426562, KRS 0000088355.
 2. Opublikowanie Regulaminu na stronie bloga ogrodniczaobsesja.blogspot.com i podanie linka do posta z tym Regulaminem na fanpage bloga Ogrodnicza Obsesja na portalu facebook.com jest jednoznaczne z podaniem go do wiadomości Uczestników.
 3. Udział w Konkursie wymaga akceptacji niniejszego Regulaminu.
 4. Konkurs rozpoczyna się w dniu 7 grudnia 2014 i trwa do dnia 11 grudnia 2014 włącznie.
Uczestnicy
 1. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, pełnoletnia, posiadająca adres zamieszkania na terenie Polski, posiadająca konto na facebook.com, która polubi fanpage bloga Ogrodnicza Obsesja: https://www.facebook.com/ogrodniczaobsesja
 2. Poprzez wzięcie udziału w Konkursie, Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych na potrzeby Konkursu.
Zasady Konkursu i kryteria przyznawania nagród
 1. Zadaniem Uczestników Konkursu jest opublikowanie w komentarzach do posta ogłaszającego Konkurs na facebook.com, fotografii swoich roślin domowych. Każdy Uczestnik może przesyłać dowolną liczbę zdjęć.
 2. Uczestnik deklaruje, że jest Autorem opublikowanej fotografii.
 3. Spośród opublikowanych zdjęć zostaną wybrane trzy najciekawsze, które zostaną nagrodzone. Wybór będzie dokonywany przez jednoosobowe Jury, którym jest Autor bloga ogrodniczaobsesja.blogspot.com. Decyzje Jury są ostatecznie i nie podlegają weryfikacji.
 4. Każdy Uczestnik może otrzymać tylko jedną nagrodę.
 5. Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu 3 dni od daty zakończenia konkursu na blogu ogrodniczaobsesja.blogspot.com oraz na fanpagu tego bloga na facebook.com.
 6. Laureaci Konkursu są zobowiązani w ciągu 3 dni od ogłoszenia wyników podać Jury dane adresowe, na które mają być wysłane nagrody.
Nagrody
 1. Nagrodami w konkursie są opryskiwacze Mercury Super 360 firmy Kwazar, o pojemności 0,5 l.
 2. Wartość jednej nagrody to 13 zł brutto.
 3. Nagrody nie mogą być zamieniane na wartość pieniężną.
Reklamacje
 1. Reklamacje mogą być zgłaszane na piśmie do Organizatora Konkursu w ciągu 14 dni od jego zakończenia.

 

You may also like

Leave a Comment